Výrobky

Triple Goddess Elixir

Zloženie:

palina obyčajná (Artemisia vulgaris) – vňať,, srdcovník obyčajný (Leounurus cardiaca) – kvitnúca vňať, hviezdica prostredná (Stellaria media) kvitnúca vňať, lieh, voda.

Od 11.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značky: ,

Vysokovibračná tinktúrová zmes liečivých bylín, nesúca v sebe ochranný odtlačok zeme a neba, silu, dušu a esenciu bylín a miest do nej vložených.

Účinky: Triple Goddess je prastará receptúra z najstaršieho diela čínskej medicíny, vnútornej knihy Žltého cisára, Chuang-tinej-ťing. Podľa knihy by mala pomôcť pri každom ženskom probléme.

  • Pomáha rozpúšťať cysty,
  • reguluje menštruáciu,
  • zmierňuje menštruačné bolesti,
  • posilňuje nervy, žily,
  • vracia vnútorný pokoj.

Názov Triple Goddess pochádza od vedmy Susan Weed, ktorá komunikuje s duchmi bylín. Raz sa jej prihovoril duch paliny obyčajnej (CZ pelíněk čiernobyľ) a povedal, že ju nemá nazývať mugwort (anglický názov paliny, mug znamená hrnček), ale cronewort (do slova bylinka dobrá pre vedmy). Aj podľa známeho entobotanika Wolfa Dieter Storla bola palina obyčajná v minulosti najdôležitejšia liečivá, magická a šamanská bylina rovnako v Európe, Ázii a v Amerike. Keďže existuje bylinka vediem (palina obyčajná), bylinka matiek srdcovník obyčajný (anglický názov je motherwort), Susan Weed preto vedela, že musí existovať aj bylinka pre panny. Dlho ju hladala, až sa jej jedného dňa prihovorila hviezdica prostredná, že “Kto iný to môže byť, ak nie ona?” Veď aj sama seba opeľuje. Na ďalší deň prišla k Susan Weed kamarátka, ktorá študovala čínsku medicínu a práve museli čítať vnútornú knihu Žltého cisára. Povedala jej, že v knihe našla prastarú receptúru vhodnú na všetky ženské problémy: hviezdica prostredná, srdcovník obyčajný, palina obyčajná – bylinka dobrá pre panny, matky a vedmy (babky). My na Slovensku máme to šťastie, že u nás rastú všetky tri bylinky.

Dávkovanie: 20 – 30 kvapiek (alebo viac, do 5 ml) 2 – 3krát za deň, pozrite aj všeobecné informácie pri úvode do tinktúr.

Kontraindikácie: Nie je vhodné užívať tinktúru v tehotenstve a počas kojenia.