Výrobky

Zdravá krv (pomoc pri Anémii)

Zloženie:

pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) – list, štiav kučeravý (Rumex crispus) – koreň, ruža šípová (Rosa canina) – plod, orech kráľovský (Juglans regia)- list, púpava lekárska (Taraxacum officinale) – kvet, koreň, skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) – list, hloh (Crataegus) – kvet, list, plod, jarabina vtáčia (Sorbus aucuparia) – plod, kalina obyčajná (Viburnum opulus) – plod, baza čierna (Sambucus nigra) – plod, pramenitá voda, obilný lieh

 

Od 10.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značky: ,

Vysokovibračná tinktúrová zmes liečivých bylín, nesúca v sebe ochranný odtlačok zeme a neba, silu, dušu a esenciu bylín a miest do nej vložených.

Je to zmes bylín, ktoré nielen obsahujú veľa železa, ale najmä pomáhajú v jeho vstrebávaní. Tinktúra Zdravá krv výrazne zlepšuje kvalitu krvi.

Čistí krv, obličky a pečeň.

Veľmi účinne zvyšuje hladinu hemoglobínu v krvi. Zároveň posilňuje pečeň a pomáha čistiť krv od toxínov.

Súčasťou tejto zmesi je koreň štiavu kučeravého. Práve on je vynikájúcim pomocníkom pri chudokrvnosti nielen preto, lebo obsahuje veľa železa, ale aj preto, že patrí medzi jednu z najúčinnejších bylín, ktoré pomáhajú vstrebávaniu železa. Štiav je protizápalový a schladzuje “teplo a horúčavu” v tele – v pľúcach, v hrdle, v trávaciom trakte a na pokožke. Pri použití vo veľkých dávkach nalačno bol používaný aj ako antiparazitikum.

Pŕhľava je naša najlepšia liečivá rastlina na prečistenie krvi a krvotvorbu.

Kalina znižuje hladinu cholesterolu v krvi a zvyšuje pružnosť cievnych stien.

 

Dávkovanie: 5-15ml 1-3krát za deň, pozrite aj všeobecné dávkovanie pri úvode do tinktúr.