Prvá encyklopédia

divorastúcich jedlých rastlín na Slovensku!

V zimnom období, keď už máme bylinky spracované a ja mám konečne čas sadnúť si za počítač, dokončujem moju KNIHU o DIVOKÝCH JEDLÝCH RASTLINÁCH.

Pripravovaná KNIHA bude kvalitným zdrojom poznania divorastúcich rastlín.

Lebo práve toto poznanie nám otvára bránu ku zdraviu, k sebestačnosti a k prepojeniu s prírodou.

Kniha o divokých jedlých rastlinách je moja veľká výzva – ako odborná, tak aj jazyková. Píšem ju totiž v slovenčine a môj materinský jazyk je poľský, ale teším sa z nej – dozrieva pomaly ako víno, ….ale.

… ale zatiaľ Vám prezradím len toľko, že sa skutočne máte na čo tešiť, lebo Encyklopédia divorastúcich jedlých rastlín na Slovensku ešte vydaná nebola.

Poznávacie znaky jedlých divorastúcich rastlín?

Ako si jedlé rastliny nezameniť s jedovatými?

Ako si spraviť divoký „zelený jačmeň“?

Ktorá divoká rastlina chutí ako skutočný hrášok?

Ktoré kvety môžete jesť na prechádzkach?

Ktoré stromy u nás majú najchutnejšie listy?

Toto všetko a ešte oveľa viac

nájdete v mojej pripravovanej knihe o divokých jedlých rastlinách.

Pokiaľ chcete byť informovaní o tom, keď bude kniha hotová,
pridajte svoj email na odber noviniek.

Dary z prírody
pre zdravie a krásu

Naše výrobky zatiaľ nepredávame samostatne (pracujeme však na tom), ale posielame ich ako darček za finančný príspevok na podporu cieľov nášho občianskeho združenia LEONURUS, najmä na vydanie pripravovanej knihy o divokých jedlých rastlinách. Pri každom výrobku nájdete odporúčanú sumu príspevku, za ktorú dostanete Vami zvolený darček, avšak nie je to minimálny ani maximálny príspevok.

Srdečne VÁM ďakujeme za Vašu podporu!

S láskou pripravené

Vysokovibračné tinktúrové zmesi liečivých bylín, nesúce v sebe ochranný odtlačok zeme a neba, silu, dušu a esenciu bylín a miest do nich vložených.

Bartek Dobrodej
Krzewiński

Najväčší odborník na svet divokých jedlých rastlín na Slovensku.

Už 11 rokov pravidelne robí kurzy, prednášky, workshopy o divokých jedlých rastlinách po celom Slovensku. Cez jeho kurzy prešli už tisícky ľudí, ktorí sa naučili spoznávať priamo v prírode divoké rastliny, ich chute, poznávacie znaky, naučili sa rozlišovať, ktoré rastliny sú jedovaté a ktoré jedlé.

BARTEK DOBRODEJ KRZEWIŃSKI na svojich kurzoch, prednáškach a workshopoch o DIVOKÝCH JEDLÝCH RASTLINÁCH veľmi charizmaticky, prakticky a pútavo prepája všetkých účastníkov s divokou jedlou prírodou, prináša svoje skutočné zážitky, vtipné príhody, cenné skúsenosti a vhľady.

Chceš byť aj Ty súčasťou stále sa rozrastajúcej komunity
PRIAZNIVCOV DIVOKÝCH JEDLÝCH RASTLÍN?