Pravidlá fungovania projektu divoke.sk

Projekt www.divoke.sk je prevádzkovaný cez občianske združenie Leonurus, ktorého hlavnými cieľmi je:

  • zdieľanie a šírenie vedomostí o jedlých a liečivých rastlinách a ich využití
  • publikovanie článkov, videí a kníh o jedlých a liečivých rastlinách
    podpora a propagácia práce s bylinkami, ich využívania v každodennom živote
  • podpora a propagácia zdravého spôsobu života a prírodnej starostlivosti o telo, pleť a zdravie.
  • organizovanie praktických kurzov

Prečo Leonurus?
Leonurus je vedecký názov bylinky, ktorá sa po slovensky volá SRDCOVNÍK, po česky srdečník, po anglicky motherwort – bylinka matiek.
Našou najdôležitejšou prioritou a životnou filozofiou je s láskou pracovať s bylinkami, propagovať ich a využívať.

Jedným z hlavných projektov okrem kurzov, je knižka – ENCYKLOPÉDIA O DIVOKÝCH JEDLÝCH RASTLINÁCH, na ktorom pracujeme už 8 rokov a v najbližšej dobe by mala by byť hotová. Prostredníctvom projektu www.divoke.sk môžu ľudia podporiť jej vznik, a to cez finančný dar či príspevok na vydanie knihy.

Ako poďakovanie za dar si môžu naši podporovatelia vybrať bylinkové výrobky, ktoré sme s láskou vytvorili pre prospech všetkých, ktorí hľadajú prírodné spôsoby ako byť zdraví.
Pri každom výrobku nájdete odporúčanú sumu príspevku, za ktorú dostanete Vami zvolený darček, avšak nie je to minimálny ani maximálny príspevok. Ten si môžete určiť vy sami. Výslednú sumu, ktorú chcete darovať nášmu občianskemu združeniu môžete uhradiť na účet Leonurus o.z.: SK20 0900 0000 0052 0222 3715 alebo aj cez dobierku, teda priamo kuriérovi pri doručení balíka.
Všetky vyzbierané peniaze budú použité na plnenie cieľov občianskeho združenia Leonurus.

Pokiaľ ste sa nás rozhodli podporiť a objednali ste niečo zo stránky www.divoke.sk, tak bylinkové výrobky odošleme čo najrýchlejšie.
Balíky odosielame prostredníctvom Slovenskej pošty, alebo kuriérskou spoločnostou DPD. Väčšinou balíky posielame v ten istý alebo na druhý deň, v prípade pošty na tretí deň, avšak niekedy sa ten čas môže predĺžiť.
Pokiaľ Vám záleží na čo najrýchlejšom odoslaní, prípadne potrebujete balík dostať do konkrétneho dátumu, uveďte to do POZNÁMKY a budeme sa snažiť Vám vyhovieť, prípadne Vás budeme telefonicky kontaktovať, pokiaľ to nie je možné.

Informácie uvedené na tejto stránke majú len všeobecný, informačný charakter. Akékoľvek aplikovanie bylinných výrobkov z tejto stránky je na vlastnom uvážení dotyčného a výhradne na jeho zodpovednosti.

Identifikačné a kontaktné údaje prevádzkovateľa:
Prevádzkovateľ: Leonurus o.z.
Adresa: Zaježová 71, 96263 Pliešovce
Telefónne číslo: +421 907563854
IČO: 54633532
Kontaktné údaje: info@divoke.sk

Srdečne VÁM ďakujeme za Vašu podporu a za Váš záujem podporiť nás v tom čo robíme

Tieto podmienky sú platné od 1.1.2024