Výrobky

Zdravie (tinktúra na Prechladnutie)

Zloženie:

kapucínka väčšia (Tropaeolum majus) – kvitnúca vňať, plod baza čierna (Sambucus nigra) – plod, malina obyčajná (Rubus idaeus) – list, pamajorán obyčajný (Origanum vulgare) – kvitnúca vňať, nechtík lekársky (Calendula officinalis) – kvet, vňať, betonika lekárska (Betonica officinalis) – kvitnúca vňať, kalina obyčajná (Viburnum opulus) plod, túžobník brestový (Filipendula ulmaria) – kvet, ruža šípová (Rosa canina) – plod, pramenitá voda, obilný lieh.

Od 10.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značky: , ,

Vysokovibračná tinktúrová zmes liečivých bylín, nesúca v sebe ochranný odtlačok zeme a neba, silu, dušu a esenciu bylín a miest do nej vložených.

Účinky: Táto bylinková zmes je namiešaná tak, aby účinkovala rýchlo a efektívne ako „prvá pomoc“ pri prechladnutí. Napomáha k rýchlemu uzdraveniu a podporuje schopnosť tela poraziť baktérie a vírusy bez vedľajších účinkov na naše telo.

Tinktúra zvyšuje imunitu a obranyschopnosť organizmu. Podporuje potenie a znižuje horúčky.

Dávkovanie: 5-15 ml 3-4krát za deň. Pozrite aj všeobecné dávkovanie pri úvode do tinktúr. Pri začiatku prechladnutia odporúčame užívať častejsie (aj každú hodinu jedna čajová až polievková lyžička).
Kontraindikácie: Podľa niektorých zdrojov echinaceu nie je vhodné užívať v tehotenstve a počas kojenia, ani by sa nemala používať pri chorobách autoimunologických. Pozrite aj všeobecné informácie pri úvode do tinktúr.