Výrobky

Vlasové tonikum

Zloženie

lopúch (Arctium) – koreň, pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) -list, nechtík lekársky (Calendula officinalis) – kvet, praslička (Equisetum)- nadzemná časť ,orgován obyčajný (Syringa vulgaris) – kvet, list, kôra, breza previsnutá (Betula pendula) – list, komonica lekárska (Melilotus officinalis) – kvitnúca vňať, ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) – kvitnúca vňať, voda z horského prameňa, obilninový lieh, D-panthenol, éterický olej z rozmarínu

Od 10.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:
Vlasové tonikum:

Ide o alkoholový extrakt z bylín, ktoré sú oddávna známe a používané pre ich zázračné účinky na vlasy.

Obsahuje bylinky, ktoré:

  • podporujú rast nových vlasov,
  • ich regeneráciu,
  • výživujú pokožky hlavy.

Patria medzi ne napríklad lopúch, žihľava...

Okrem účinkov divorastúcich bylín sme naše vlasové tonikum obohatili o  d-panthenol (provitamín B5, ktorý sa bežne pridáva do prípravkov na vlasy), ktorý má silné posilňujúce účinky na vlasy a pokožku.

Nie náhodou je prípravok obohatený aj o éterický olej z rozmarínu, ktorý podľa vedeckých výskumov zrýchľuje rast nových vlasov až o 20%.

Naše vlasové tonikum má mierne tužiace vlastnosti.

Použitie: Primerané množstvo výrobku naneste na mokré, prípadne vlhké vlasy a vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Nechajte plne vstrebať. Prípravok sa môže aplikovať viackrát. Vlasy upravte bežným spôsobom.  Určené na použitie podľa potreby. Len na vonkajšie použitie.

 

 

 

Podobné produkty