Výrobky

Bylinkový šampón

voda, lopúch (Arctium) – koreň, praslička najväčšia (Equisetum telmateia) – vňať, pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) – vňať, rebríček obyčajný (Achillea millefolium) – kvitnúca vňať, levanduľa (Lavandula spp.) – kvet, nechtík lekársky (Calendula officinalis) – kvet, repík lekársky (Agrimonia eupatoria) kvitnúca vňať, ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) – kvitnúca vňať, kostihoj lekársky (Symphytum officinalis) – koreň, ruža šípová (Rosa canina) – plod; túžobník brestový (Filipendula ulmaria) – kvet bylinkové maceráty v bio panenskom slnečnicovom oleji a v mandľovom oleji: šípková šťava, decyl glukozid, glycerol, kyselina mliečna, D-Panthenol, xantánová guma, kyselina dehydrooctová, benzylalkohol, éterické oleje (litsea cubeba, rozmarín v bio kvalite).

Od 2.50

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Unikátny bylinkový šampón plný vzácnych bylín, ktorý vyživí, prevoňia  a s láskou sa postará o Vaše vlasy a dodá im jas.

Je to  silný odvar z bylín obohatený o éterické oleje, bylinkové oleje, prírodné vody, decyl glukozid a prírodné konzervačné látky.

Za umývanie zodpovedá decyl glukozid. Je to 100% vegánska látka – vyrába sa z kokosového oleja.

Vďaka decyl glukozidu šampón viac pení a ešte lepšie umýva vlasy, no zároveň je to veľmi jemná látka, bezpečná aj pre deti či pri citlivej pokožke (nepoužíva sa bežne len preto, lebo je veľmi drahá oproti lacným agresívnym detergentom ako SLS).

Šípková šťava nielen pomáha udržať dobré pH, ale má takisto aj blahodárne účinky na vlasy.

Aby sa náš bylinkový šampón nepokazil, pridali sme do neho aj konzervačné látky, ktoré sú používané v ekodrogérii, majú certifikát EcoCertu a nemajú negatívne účinky na pokožku, či naše telo.

Použitie: primerané množstvo šampónu aplikujeme na mokré vlasy, napeníme, necháme pôsobiť a následne opláchneme teplou vodou. V prípade potreby postup opakujeme znova. Vlasy upravíme obvyklým spôsobom.

Podobné produkty