Výrobky

Detox

Zloženie:

zlatobyľ kanadská (Solidago canadensis) -kvitnúca vňať, orech kráľovský (Juglans regia)- list, pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica) – list, breza previsnutá (Betula pendula) – list, praslička roľná (Equisetum arvense)-list, lipkavec obyčajný (Galium aparine) – kvitnúca vňať, lopúch (Arctium) – koreň, hrdobarka obyčajná (Teucrium chamaedrys) – kvitnúca vňať, hviezdica prostredná (Stellaria media) – kvitnúca vňať, túžobník brestový (Filipendula ulmaria) – kvitnúca vňať, pakost (Geranium) – kvitnúca vňať, lieh, voda.

 

 

 

Od 11.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značky: , , ,

Vysokovibračná tinktúrová zmes liečivých bylín, nesúca v sebe ochranný odtlačok zeme a neba, silu, dušu a esenciu bylín a miest do nej vložených.

Účinky:

Zmes, ktorá prispieva k očisteniu, zbaveniu, preliečeniu celého fyzického a éterického tela od všetkých toxínov, škodlivín, jedov, smogov, voľných radikálov, ktoré nie sú v súlade so správnym fungovaním zdravého tela.

Otvára vylučovacie cesty, ale nemá laxatívne účinky, takže sa nemusíte obávať.

Ďaľšie účinky:

  • posilňuje obličky, pečeň, pankreas, žlčník, žalúdok, upravuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi,
  • reguluje metabolizmus,
  • podporuje trávenie a vstrebávanie živín do krvi,
  • pomáha odkysliť telo.

 

Vynikajúco čistí a podporuje tvorbu krvi, zvyšuje počet erytrocytov a hemoglobínu, má močopudné a protizápalové účinky.

 

Dnes žiaľ už každý z nás potrebuje detox, preto pre tých, ktorí nemajú čas robiť si časovo náročné kúry alebo variť očistné čaje, veľmi odporúčame našu tinktúru. Samozrejme sa môže používať aj spolu s ďalšími kúrami.

 

Pozor, všetky bylinky, ktoré čistia krv sú silne močopudné, takže si užívanie naplánujte v správnom čase. 🙂

Pri väčších množstvách je tiež bežné, že telo sa bude čistiť aj cez kožu vo forme vyrážok – netreba sa toho zľaknúť, ale užívať ďalej.

 

Dávkovanie: Tinktúru Detox môžeme používať v rámci očistnej kúry 1-3krát za deň po 5-10ml (1-2 lyžičky) alebo preventívne, pozrite aj všeobecné informácie pri úvode do tinktúr. Odporúčaná dĺžka kúry je 3 týždne.

Kontraindikácie: Nie je vhodné užívať tinktúru v tehotenstve a počas kojenia.