Výrobky

dezodorant Kvetinový bozk

Zloženie:

bambucké maslo v bio kvalite, sóda bikarbóna, škrob, éterické oleje.

Od 7.00

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Prírodný dezodorant, ktorého rastlinné zložky sú úplne bezpečné pre ľudí. Neobsahuje hliník ani žiadne iné toxické zložky. Nie je to antiperspirant, takže neobmedzuje potenie, ale veľmi efektívne neutralizuje nepríjemnú vôňu.

Jeho prírodné zloženie zabraňuje množeniu baktérií spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho,  aby zablokoval potné žľazy.

Dezodorant je vhodný pre ženy aj pre mužov. 

Použitie: Naše prírodné dezodoranty sa nanášajú prstom, vtierajú sa do pokožky podpazušia a následne sa nechajú chvíľku vstrebať.

Čistými rukami nanesieme maličké množstvo dezodorantu na pokožku podpazušia, rozotrieme ho, pričom sa na pokožke vytvorí tenučká vrstva, ktorá sa vstrebe do pokožky.

Dezodorant je potrebné použiť správne uvedeným spôsobom, aby nezanechal škvrny na oblečení.

TIP:  pred jeho použitím si môžete podpazušie navlhčiť obyčajnou vodou. Tým uľahčíme jeho rovnomerné rozotrenie a následne ho necháme chvíľku zaschnúť (neobliekajte sa hneď – vyhnete sa tak škvrnách na oblečení).

Niekedy je pri prechode z chemických dezodorantov  na prírodné dezodoranty potrebná adaptácia pokožky. Nevzdávajte to, Vaša pokožka Vám prechodom na prírodnú kozmetiku veľmi poďakuje. 

Skladovanie: Naše dezodoranty majú najlepšiu konzistenciu pri izbovej teplote, v nižších teplotách môžu byť príliš tuhé a ťažšie sa nanášajú. Pri kontakte s pokožkou sa však pekne roztopia.