top of page

Doprava zadarmo

nad 44 eur - doprava zadarmo ako obyčajný list, balík na postu alebo BalíkoBOX
nad 55 eur - doprava zadarmo doporučený list alebo kuriérom 

Možnosti dopravy a formy doručenia:

 

obyčajný list (do 2kg) - pokiaľ  poštár(ka) doručuje zásielky pešo alebo na bicykli, pravdepodobne  dostanete len žltý doručovací lístok. Jedine na dedinách, v ktorých sa zásielky roznášajú autom je šanca, že zásielku dostanete priamo domov. Nevýhoda zásielky zaslanej formou obyčajného listu je, že ju nie je možné sledovať. Poväčšine však žltý doručovací lístok obdržíte už na 2. alebo 3. deň.

 

doporučený list (do 2kg) - tak isto ako pri obyčajnom liste, s možnosťou sledovania Vašej zásielky cez internet.

 

balík doručený na poštu (do 5kg) -  balík je poväčšine k vyzdvihnutiu na pošte už na druhý deň. O jeho doručení dostanete sms aj e-mailovú správu.

 

 - BalíkoBOX – balík je doručený do BalíkoBOXu poväčšine už na  druhý deň. O doručení zásielky obdržíte sms a e-mailovú správu. Výhodou je, že nemusíte čakať na pošte. Balík bude v BalikoBOXe 3 pracovné dni. Pokiaľ si ho nestihnete vyzdvihnúť, presunie sa na najbližšiu poštu a tam bude uskladnený  po dobu 17 dní.  

Pokiaľ si vyberiete BalikoBOX,  do poznámky vpíšte aj jeho adresu (minimálne PSČ), zoznam BalikoBOXov nájdete tu:  https://www.posta.sk/balikobox/#ZoznamBBOXov

 

 - kuriér – balík bude kuriérom doručený priamo k Vám domov, najčastejšie druhý deň od môjho odovzdania balíka na špedíciu cez pobočku DPD.

 

osobný odber - Liptovská Štiavnica pri Ružomberku, po predošlej dohode.

Dodacia doba 

Balíky štandardne expedujem 1-2krát do týždňa. Pokiaľ by ste si balík žiadali doručiť čo najskôr, uveďte danú skutočnosť do poznámky. Vynasnažím sa vyhovieť Vašej požiadavke. Pokiaľ by to nebolo možné, budem Vás kontaktovať.

Dobierka

Zásielku (balík) viem za príplatok poslať aj na dobierku, čo však neurýchli jej doručenie, nakoľko pri posielaní balíkov nečakám na peňažný prevod.  

Balenie

Pokiaľ vám to vyhovuje, bude použitý materiál z recyklovanej bublinkovej fólie (priateľov a známych prosím, aby mi ju odkladali) alebo materiál zo starých krabíc, ktoré zaistia bezpečnú prepravu produktov počas cesty. Preferenciu uveďte do poznámky. Nekupujem plastový materiál na balenie, rád ho takto recyklujem. 

Pokiaľ nič neuvediete, výrobky zabalím štandardne do papierovej lepenky, ktorá zabezpečí aby sa nerozbili.

Pokiaľ si prajete, aby boli výrobky zabalené v dekoračnej drevitej vlne (napr. ako darček pre niekoho), uveďte túto skutočnosť do poznámky.

 

Celková suma

Nakoľko nie sme eshop, a výrobky nepredávame, ale ich posielame ako darčeky za finančnú podporu na vydanie knihy (ide o crowdfunding, teda ten istý princíp ako startlab, hithit, kickstarter atď.),  výsledná suma ktorú vidíte je orientačnou sumou – môžete ju zaokrúhliť, prispieť viac, alebo aj menej – je to len na vás. 

 

 

Ako môžete požiadať o darček?
Pri sume objednávky:
40 eur a viac -  dostanete darček v hodnote 2 eur vo forme našich výrobkov
50 eur a viac -  dostanete darček v hodnote 4 eur vo forme našich výrobkov
60 eur a viac -  dostanete darček  v hodnote 6 eur vo forme našich výrobkov
70 eur a viac -  dostanete darček v hodnote 8 eur vo forme našich výrobkov
80 eur a viac -  dostanete darček v hodnote 10 eur vo forme našich výrobkov
za každých 10 eur navyše dostanete darček v hodnote ďaľších 2 eur vo forme našich výrobkov.

Do poznámky uveďte o aký darček máte záujem! (nepridávam ich automaticky)

 

Číslo účtu:

Pokiaľ ste balík dostali no zabudli ste previesť peniaze – tu uvádzam číslo môjho účtu:

Bartosz Krzewinski

SK37 8360 5207 0042 0669 4341

v správe pre prijímateľa uveďte: Dar alebo Príspevok na knihu a pokiaľ neposielate peniaze zo svojho účtu, tak aj Vaše Meno a Priezvisko alebo variabilný symbol – číslo objednávky.

 

Otázky:

V prípade dotazov volajte na tel. číslo: 0950455769 alebo ma kontaktujte prostredníctvom e-mailu:  info@divoke.sk

bottom of page